Novinky

 1. Mezinárodní certifikace IRATA

  12.3.2015

  Dnes další dva naši zaměstnanci dosáhli levelu 2 mezinárodní certifikace IRATA, která garantuje 100% profesionalitu a odbornost, kterou bohužel česká legislativa nedokáže zajistit.

 2. Arboristika - kácení stromů

  29.7.2013

  Upozorňujeme Vás, že nabízíme kompletní arboristické služby: klasické i rizikové kácení stromů, zdravotní a bezpečnostní prořezy stromů. Při současné kalamitní situaci fungujeme nonstop. Volejte na 728 003 007.

 3. Mytí fasád AKCE

  1.7.2013

  Po celou dobu letních prázdnin nabízíme akční cenu na čištění fasád tlakovou vodou - za minimální cenu 28,- Kč/m2. Tato cena platí na fasády o ploše 150m2 a výše.

« Novější | Starší »

Výškové práce

Hlavní specializací naší firmy jsou výškové práce prováděné za pomoci horolezecké a speleologické techniky.

Výškové práce se provádí tam, kde není možno postavit lešení (resp. plošinu) či tam, kde je rozsah prací takový, že je levnější a rychlejší nasadit tým výškových specialistů namísto nákladné a administrativně i logisticky zdlouhavé stavbě lešení.

Příkladem může být mytí oken na vysokých budovách, nátěry fasád či jednoduché zednické opravy.

Výškové práce jsou potenciálně nebezpečnou činností a tak je ve v naší firmě provádí výhradně vyškolení specialisté, kteří jsou navíc vyučeni v oboru zednictví a klempířství.

Opravy, čištění a nátěry fasád

Rizikové kácení stromů

Zábrany proti holubům

Mytí oken a prosklených ploch

Opravy střech a komínů

Shazování sněhu a ledu ze střech

Natěračské práce

Tmelení a opravy spár

Průzkum a zabezpečovácí práce v podzemí

Montážní práce

Stavební práce

Naše firma vedle prací ve výškách provádí i veškeré klasické stavební práce - od zednických oprav, přes rekonstrukce bytů, až po zateplování fasád.

Máme tým zkušených zedníků a zateplovačů a jsme schopni kompletně realizovat jak drobné zakázky pro soukromníky, tak i dílčí práce na velkých stavbách.

Odborné poradenství

Naše firma nabízí odborné poradenství v oblasti pohybu či zabezpečení prací ve výškách, nad volnou hloubkou či v podzemí a projekční přípravy kotvících prvků pro výškové budovy.

V tomto oboru spolupracujeme zejména s projekčními firmami, pro které vymýšlíme nejoptimálnější řešení pro jednoduchou a rychlou údržbu jimi navrhovaných budov, a s firmami,které chtějí zabezpečit svá pracoviště a vybudovat záchytné systémy proti pádu a proškolit své zaměstnance.

.

Lano