int(3)

Novinky

 1. Rozhovor s basejumperem

  7.8.2015

  http://xman.idnes.cz/base-jumper-karel-bejsovec-skocil-ze-city-tower

 2. Mezinárodní certifikace IRATA

  12.3.2015

  Dnes další dva naši zaměstnanci dosáhli levelu 2 mezinárodní certifikace IRATA, která garantuje 100% profesionalitu a odbornost, kterou bohužel česká legislativa nedokáže zajistit.

 3. Arboristika - kácení stromů

  29.7.2013

  Upozorňujeme Vás, že nabízíme kompletní arboristické služby: klasické i rizikové kácení stromů, zdravotní a bezpečnostní prořezy stromů. Při současné kalamitní situaci fungujeme nonstop. Volejte na 728 003 007.

« Novější | Starší »

Výškové práce

Hlavní specializací naší firmy jsou výškové práce prováděné za pomoci horolezecké a speleologické techniky.

Výškové práce se provádí tam, kde není možno postavit lešení (resp. plošinu) či tam, kde je rozsah prací takový, že je levnější a rychlejší nasadit tým výškových specialistů namísto nákladné a administrativně i logisticky zdlouhavé stavbě lešení.

Příkladem může být mytí oken na vysokých budovách, nátěry fasád či jednoduché zednické opravy.

Výškové práce jsou potenciálně nebezpečnou činností a tak je ve v naší firmě provádí výhradně vyškolení specialisté, kteří jsou navíc vyučeni v oboru zednictví a klempířství.

Opravy, čištění a nátěry fasád

Rizikové kácení stromů

Zábrany proti holubům

Mytí oken a prosklených ploch

Opravy střech a komínů

Shazování sněhu a ledu ze střech

Natěračské práce

Tmelení a opravy spár

Průzkum a zabezpečovácí práce v podzemí

Montážní práce

Stavební práce

Naše firma vedle prací ve výškách provádí i veškeré klasické stavební práce - od zednických oprav, přes rekonstrukce bytů, až po zateplování fasád.

Máme tým zkušených zedníků a zateplovačů a jsme schopni kompletně realizovat jak drobné zakázky pro soukromníky, tak i dílčí práce na velkých stavbách.

Odborné poradenství

Naše firma nabízí odborné poradenství v oblasti pohybu či zabezpečení prací ve výškách, nad volnou hloubkou či v podzemí a projekční přípravy kotvících prvků pro výškové budovy.

V tomto oboru spolupracujeme zejména s projekčními firmami, pro které vymýšlíme nejoptimálnější řešení pro jednoduchou a rychlou údržbu jimi navrhovaných budov, a s firmami,které chtějí zabezpečit svá pracoviště a vybudovat záchytné systémy proti pádu a proškolit své zaměstnance.

.

Lano