int(1)

Novinky

 1. Kontrola střech před zimou

  15.10.2020

  Nezapomeňte si včas objednat kontrolu vaší střechy a okapů.

 2. Prázdniny se blíží

  6.6.2019

  Letní prázdniny se pomalu blíží a proto doporučujeme výškové práce objednat včas a vyhnout se tak zářijovému shonu. Na objednávky s více než 40-ti denním předstihem navíc poskytujeme 5% slevu.

 3. Výškové práce - čištění fasád

  6.6.2019

  Již čtvrtou sezonu nabízíme čištění fasád horkou vodou a párou. Používáme stroje a čistící chemii od firmy Karcher. Pro bytová družstva nabízíme 10% slevu.

Starší »

Výškové práce

Hlavní specializací naší firmy jsou výškové práce prováděné za pomoci horolezecké a speleologické techniky.

Výškové práce se provádí tam, kde není možno postavit lešení (resp. plošinu) či tam, kde je rozsah prací takový, že je levnější a rychlejší nasadit tým výškových specialistů namísto nákladné a administrativně i logisticky zdlouhavé stavbě lešení.

Příkladem může být mytí oken na vysokých budovách, nátěry fasád či jednoduché zednické opravy.

Výškové práce jsou potenciálně nebezpečnou činností a tak je ve v naší firmě provádí výhradně vyškolení specialisté, kteří jsou navíc vyučeni v oboru zednictví a klempířství.

Opravy, čištění a nátěry fasád

Rizikové kácení stromů

Zábrany proti holubům

Mytí oken a prosklených ploch

Opravy střech a komínů

Shazování sněhu a ledu ze střech

Natěračské práce

Tmelení a opravy spár

Průzkum a zabezpečovácí práce v podzemí

Montážní práce

Stavební práce

Naše firma vedle prací ve výškách provádí i veškeré klasické stavební práce - od zednických oprav, přes rekonstrukce bytů, až po zateplování fasád.

Máme tým zkušených zedníků a zateplovačů a jsme schopni kompletně realizovat jak drobné zakázky pro soukromníky, tak i dílčí práce na velkých stavbách.

Odborné poradenství

Naše firma nabízí odborné poradenství v oblasti pohybu či zabezpečení prací ve výškách, nad volnou hloubkou či v podzemí a projekční přípravy kotvících prvků pro výškové budovy.

V tomto oboru spolupracujeme zejména s projekčními firmami, pro které vymýšlíme nejoptimálnější řešení pro jednoduchou a rychlou údržbu jimi navrhovaných budov, a s firmami,které chtějí zabezpečit svá pracoviště a vybudovat záchytné systémy proti pádu a proškolit své zaměstnance.

.

Lano